KOTŁY CO TECHNIX EKOGROSZEK – PELLET Z PALNIKIEM UNIWERSALNYM

Kotły centralnego ogrzewania TECHNIX ECONOMY – PELLET z palnikiem uniwersalnym to absolutna nowość w ofercie firmy ECO-MET. Innowacyjne rozwiązania technologiczne poparte licznymi badaniami i atestami przyczyniły się do stworzenia zupełnie nowej linii urządzeń grzewczych łączących w sobie najlepsze cechy pieców z podajnikami na ekogroszek oraz pellet.

EKOLOGIA PRZEDE WSZYSTKIM

Firma ECO-MET propaguje rozwiązania przyjazne środowisku naturalnemu. Zadbaliśmy o to, aby nasze nowe kotły C.O. TECHNIX ECONOMY – PELLET spełniały wszystkie wymagania normy PN-EN 303-5: 2012 dla 5 klasy efektywności energetycznej oraz wytyczne dla klasy ekologicznej EcoDesign (Ekoprojekt). Decydując się na wymianę starego pieca na nowy kocioł grzewczy TECHNIX ECONOMY – PELLET, można ubiegać się o dotację z Programu CZYSTE POWIETRZE.

NIEZAWODNOŚĆ I WYGODA TO PODSTAWA

MOC DOSTOSOWANA DO POWIERZCHNI

Linia nowych pieców centralnego ogrzewania TECHNIX ECONOMY – PELLET obejmuje urządzenia grzewcze o mocy od 10 kW do 38 kW. Oznacza to, że kotły te znajdą zastosowanie w budynkach mieszkalnych (domach jedno- i wielorodzinnych), budynkach przemysłowych (sklepy, warsztaty, magazyny) oraz budynkach użyteczności publicznej o powierzchniach od 100 m2 do 500 m2. Nasi specjaliści w sposób fachowy doradzą przy wyborze odpowiedniego pieca TECHNIX ECONOMY – PELLET i objaśnią jak poprawnie dobrać moc kotła C.O. do powierzchni wymagającej ogrzania.