Czas realizacji zamówienia

Każdy towar w przypadku płatności przelewem lub płatności online wysyłamy po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie. Przesyłki dostarczamy własnym transportem – dzień dostawy zależy od rodzaju przesyłki oraz adresu odbiorcy. Zazwyczaj zajmuje to od 7 do 14 dni roboczych.

Uwaga! Przy płatności przelewem internetowym, czas otrzymania produktu wydłuża się o czas realizacji przelewu, a w przypadku płatności ratalnej – o czas przygotowania i podpisania umowy ratalnej.

Jeżeli wybrałeś odbiór zamówienia w siedzibie naszej firmy, odbiór towaru następuje w terminie ustalonym telefonicznie lub mailowo.

Czas i koszty dostawy
Dostawa
 
Wszystkie produkty zakupione w sklepie Internetowym firmy ECO-MET Sp. z o.o. dostarczamy własnym, bezpiecznym transportem. Zapewnia to dostawę produktu w należytym, nienaruszonym stanie do klienta.
W szczególnych przypadkach, po wcześniejszych ustaleniach dopuszczamy odbiór własny przez klienta w siedzibie firmy lub naszego zakładu produkcyjnego.
 
Koszt

Z reguły wszystkie zakupione produkty w naszym sklepie Internetowym dostarczamy GRATIS na terenie Polski.

Wyjątek mogą stanowić indywidualne, nietypowe zamówienia –  w takich przypadkach koszt dostawy ustalany jest indywidualnie z klientem. 

Czas dostawy

Całkowity czas realizacji zamówienia (wraz z dostawą) wynosi od 7 do 14 dni roboczych – jeśli produkt znajduje się na naszym magazynie. W innych przypadkach prosimy o kontakt z naszym sklepem. 
 
Formy płatności

Przelew na konto bankowe

Forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki.

Za pobraniem

Zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze zamówienia.

Przelewem online 

Forma płatności elektronicznej obsługiwana przez:

– Przelewy24.pl

Raty 

mBank mRaty to pożyczka ratalna, dzięki której możesz swobodnie kupować na raty w internecie. Cały proces wnioskowania o raty odbywa się w jednym oknie przeglądarki. Nie jesteś odsyłany do żadnych dodatkowych komunikatów mailowych czy placówki banku.

Złożenie wniosku, otrzymanie decyzji z banku i zaakceptowanie umowy odbywa się w jednym procesie kredytowym. Ponadto wymagamy od Ciebie minimum formalności, ponieważ Twoja zdolność weryfikowana jest w oparciu o deklarację dochodu, którą składasz na wniosku o pożyczkę