Firma Eco-Met Sp. z  o. o. specjalizuje się w produkcji kotłów centralnego ogrzewania. Głównym celem naszej działalności jest chęć zaspokojenia potrzeb klientów na proste w obsłudze, wydajne i tanie w eksploatacji piece grzewcze. Wieloletnie doświadczenie w branży ciepłowniczej oraz dostęp do nowoczesnych technologii pozwalają nam oferować wyroby spełniające wszystkie te kryteria.

    Posiadamy szeroki asortyment kotłów CO na paliwa typu ekogroszek lub pellet o zakresie mocy dopasowanym do potrzeb każdego klienta. Piece firmy Eco-Met idealnie sprawdzają się zarówno w niewielkich instalacjach grzewczych jak i potężnych systemach centralnego ogrzewania zasilających w ciepło budynki mieszkalne, gospodarstwa wiejskie czy centra handlowe.

    Jako wiodący producent kotłów centralnego ogrzewania cały czas pozostajemy elastyczni i otwarci na wymagania naszych klientów. Wykonujemy kotły CO według wymiarów podanych przez klienta, pod projekt lub zdjęcie kotłowni. Świadczymy również pełen zakres modyfikacji naszych pieców, dopasowując ich specyfikację do Państwa preferencji.

    Nieustanne inwestowanie w najnowsze technologie, nowoczesne procesy produkcyjne oraz rozwój pracowników przekładają się na ogromny potencjał wykonawczy oraz profesjonalną i terminową realizację zamówień.

    Ochrona środowiska naturalnego jest dla nas równie ważna jak jakość naszych produktów. Dlatego też wszystkie piece centralnego ogrzewania firmy Eco-Met są przyjazne ekologii i mają nieznaczny wpływ na zanieczyszczenie środowiska. Potwierdzają to stosowne certyfikaty przyznane naszym kotłom.

    Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i dołączenia do grona setek zadowolonych klientów. W firmie Eco-Met zawsze gwarantujemy Państwu fachową pomoc w wyborze odpowiedniego kotła CO, profesjonalną i miłą obsługę, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz bardzo konkurencyjne ceny.

      Firma Eco-Met słynie z profesjonalnej i miłej obsługi klientów. Gorąco zapraszamy do skorzystania z fachowych porad lub pomocy w wyborze najodpowiedniejszego kotła grzewczego.

     Wszystkim klientom służymy naszą wiedzą oraz wieloletnim doświadczeniem – Państwa zadowolenie jest dla nas priorytetem!

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami !

Kontakt telefoniczny

(od poniedziałku do soboty, w godzinach 8:00-20:00)

+48 500 241 573

 

Kontakt Mailowy

eco-met@kociol-co.pl